Thule Vector M Black Metallic

613201

Nový produkt

Střešní box Thule Vector M Black Metallic je nejexkluzivnějším střešním boxem výrobce Thule.

Více informací

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 PRAC. DNÍ)

37 999 Kč s DPH

Thule Vector M má objem 310 litrů a ohromí především aerodynamickým tvarem, díky kterému téměř splyne s vaším autem. Maximálně pevný a odolný box s dvojitým skeletem si vás získá také úpínacím mechanismem Power-Click, díky kterému zvládne jeho montáž opravdu každý.Thule Vector M Black Metallic

Pokud hledáte jedinečného pomocníka pro převoz jakéhokoliv nákladu, který si poradí i s křehkými nebo naopak těžkými či objemnými věcmi, pak je tu Thule Vector M Black Metallic, do kterého se vám vejde vše potřebné. Tento střešní box je velice universální, má mnoho moderních a praktických funkcí a navíc i opravdu povedený a moderní design. Díky nízkému provedení vyniká nad konkurencí svými aerodynamickými vlastnostmi.

Střešní box se hodí při každé příležitosti

Ať už jedete na víkend na hory nebo na chatu či se vydáte na dovolenou, je mnoho situací, kdy potřebujete v autě více úložného prostor, než máte běžně k dispozici. V takovém případě se vám bude hodit střešní box Thule Vector M Black Metallic. Díky němu můžete náklad umístit na střechu a ušetřit tak mnoho prostoru uvnitř vozu. Využívání střešních nosičů je komfortní a praktické. Box na střeše dobře sedí, díky chytré konstrukci nemá velký negativní vliv na jízdní vlastnosti automobilu a samozřejmě je naprosto bezpečný. Díky pořízení tohoto nosníku vás už nebude velké množství věcí na cestě omezovat a budete si s sebou moci vzít na dovelenou vše, co byste chtěli.

Jedinečné střešní boxy Thule Vector

Speciální střešní boxy Thule Vector vynikají nad konkurencí hned v několika rovinách – skvěle kombinují elegantní a působivý design, prvotřídní zpracování a vysokou funkčnost. První věcí, které si na střešním boxu všimnete, je jedinečný a zajímavý vzhled, jež ladí ke všem typům vozů a podtrhuje jejich křivky. Design získal ocenění v iF Design Award mezi produkty ve World Design Guide. Povrch Thule Vector je vysoce lesklý a v černé barvě. Použití tohoto boxu je opravdu snadné, jeho ovládání je nenáročné a intuitivní, proto je tento střešní box vhodný i pro méně technicky zdatné typy. Thule Vector M lze bez obtíží a velice rychle upevnit na střechu, stejně tak jako jej zase sundat dolů. Pevně a spolehlivě na střeše automobilu drží, čímž je dána jeho vysoká míra bezpečnosti. Posun nehrozí ani při brždění či rozjezdu nebo v prudších zatáčkách. Nakládání i vykládání obsahu nebo jeho kontrola je díky konstruování boxu hračkou.

Funkčnost na prvním místě

Kromě snadné manipulace a bezproblémového uchycení na střechu vozu má střešní boxy Thule Vector M i další konstrukční vychytávky, které z něj dělají jedinečného pomocníka pro přepravu jakéhokoliv nákladu. Vnitřek boxu je měkčený, čímž se zmenšuje riziko rozbití nebo poškození uložených křehčích věcí. Také díky vystýlce nedojede při nárazu tvrdších předmětů k úhoně samotný box. O Thule Vector M se však není zapotřebí obávat. Jeho konstrukce je pevná a velice odolná. Povrchové úpravy, stejně jako samotný box, jsou velice kvalitní. Plast, ze kterého je Thule Vector M vyrobený, je trvanlivý a dobře se z něj odstraňují nečistoty. Zvedáky víka jsou plně funkční a mají synchronizovaný pohyb, což zaručí snadné otevírání i zavírání. Velkým plusem je i speciální nízký tvar. Ten zajišťuje velice dobré aerodynamické vlastnosti a zároveň výškově váš vůz při cestování neomezuje například při průjezdu tunely a jiným výškovým omezením.

Parametry boxu Thule Vector M

Samotný box bez nákladu váží 26,9 kg. To je ideální poměr mezi robustní a odolnou konstrukcí a bezproblémovou manipulací například při vysazování nosiče na střechu. Tento box se hodí se na všechny typy vozů. Vyniká svou nosností – uveze náklad o hmotnosti až 75 kg. Vnější rozměry tohoto praktického boxu jsou 212 x 88 x 35,5 cm a vnitřní rozměry pak 186 x 63,5 x 29,5 cm. To odpovídá objemu 310 litrů. Pro lepší představu se vám, když vyrazíte na hory, vejde do střešního boxu až pět párů lyží nebo až tři snowboardy, přičemž vám ještě zbyde volné místo na uložení menších drobností. Maximální délka lyží je pak 185 cm.

HMOTNOST 29 kg
NOSNOST 75 kg
OBJEM 360 L
VNĚJŠÍ ROZMĚRY 212 x 88 x 33 cm
VNITŘNÍ ROZMĚRY 186 x 78 x 29.5 cm
MONTÁŽNÍ SYSTÉM PowerClick
PŘEPRAVNÍ KAPACITA LYŽÍ / SNOWBARDŮ 5/4
MAX. DÉLKA LYŽÍ 185 cm
BARVA Black Metallic
OTEVÍRÁNÍ OBOUSTRANNÉ

5 dalších produktů ve stejné kategorii:

Compare