Příčníky Thule WingBar Edge Black + kit na integrované podélníky

TH959XB+kit

Nový produkt

Pro kontrolu správného výběru nosičů uveďte prosím do poznámky objednávky značku vozu, typ a rok výroby. Případně použijte náš kontaktní formulář, rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Více informací

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 DNÍ)

7 499 Kč s DPH

Příčníky Thule WingBar Edge Black + kit jsou určeny pro vozidla s pevnými body nebo integrovanými podélníky. Balení obsahuje: střešní nosič Thule WingBar Edge Black a montážní kit. Už nemusíte nic dokupovat, vše je v jednom balení! Snadná instalace a montáž. Do poznámky v objednávce je třeba napsat značku, typ a rok výroby Vašeho vozu, pro správné určení montážního kitu.

Střešní nosič Thule WingBar Edge Black + kit je vybrán přímo na konkrétní model s ohledem na konkrétní rozměry vozu. Set 9593+kit zahrnuje vše, co potřebujete pro snadnou a padnoucí montáž. 

V sadě naleznete střešní nosič Thule WingBar Edge Black. Střešní nosič Thule WingBar Edge Black je určen pro vozidla s pevnými body a integrovanými podelníky. Thule WingBar Edge Blackje nejbezpečnější a nejtišší střešní nosič s úžasným designem. Nosič Thule WingBar Edge Black je plynule zaoblený, což zajišťuje těsné přilnutí. Nízký profil střešního nosiče  a nízká montážní výška přispívají ke skvělému vzhledu a k vyšší bezpečnosti při jízdě pod nízkými průjezdy.

Pro montáž na střechu potřebujete montážní kit Thule, který je součástí dodávky. Montážní kit je pogumovaný plech, který má přesný rozměr a profilaci tak, aby bezvadně seděl na střeše vozu. Kit se jednoduše vloží do patky a tím se stane součástí patek.

Velmi snadná instalace a montáž příčníků, střešní nosič namontujete během několika málo minut. Nepotřebujete k tomu žádné dodatečné nářadí, vše potřebné je součástí balení. Zvládne to opravdu každý.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Do poznámky v objednávce je třeba napsat značku, typ a rok výroby Vašeho vozu, pro správné určení montážního kitu.

Ilustrační video (obsahuje variantu uchycení na integrované podélníky)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare