Příčníky Thule 7104 + výsuvné tyče SlideBar 893 na vozidla s podélníky

TH710400+TH893

Nový produkt

Pro kontrolu správného výběru nosičů uveďte prosím do poznámky objednávky značku vozu, typ a rok výroby. Případně použijte náš kontaktní formulář, rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Více informací

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 DNÍ)

9 499 Kč s DPH

Příčníky Thule 7104 + výsuvné tyče SlideBar na vozidla s podélníky. Patky Thule 7104 nabízí uzamykatelný systém vhodný pro desítky aut s podélníky na střeše vozu. Balení obsahuje kompletní sadu pro vůz. tj. 2 ks tyčí, 4 ks patek, 4 ks zámků a montážní materiál.

Střešní nosič Thule je vybrán přímo na konkrétní model s ohledem na konkrétní rozměry vozu. Set zahrnuje vše, co potřebujete pro snadnou a padnoucí montáž.

Patky Thule Evo Raised Rail 7104 jsou určeny pro montáž na auta s podélníky (hagusy). Patky 7104 mají zabudovaný omezovač momentu utažení, který v momentě optimálního upevnění cvakne. Nosnost patek Thule Evo 7104 je 100 kg. Patky Thule 7104 jsou včetně zámků.

V sadě nosiče naleznete nosnou tyč pro systém střešního nosiče Thule Evo. Nosné tyče se posouvají 60 cm do každého směru pro nejsnadnější přístup k nákladu uloženému na střeše. Díky ergonomickým pogumovaným úchopným panelům lze tyče posouvat i jednou rukou. Je vybaven západkovým zajišťovacím mechanismem a opatřen červenými ukazateli polohy otevření a zavření. Horní T-drážka umožňuje snadnou montáž/demontáž příslušenství. Uzamykatelné provedení zabraňuje používání výrobku nepovolanými osobami. 

Velmi snadná instalace a montáž příčníků, střešní nosič namontujete během několika málo minut. Nepotřebujete k tomu žádné dodatečné nářadí, vše potřebné je součástí balení. Zvládne to opravdu každý.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Ilustrační video

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare