Thule Force XT XL černý aeroskin

TH6358

Nový produkt

Thule Force XT XL je oboustranný střešní box s objemem 500 litrů. Rozměry střešního boxu Thule Force XT XL jsou 210 x 86 x 44 cm. Nosnost boxu je 75 kg. Maximální délka lyží je 195 cm.

Více informací

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 PRAC. DNÍ)

13 990 Kč s DPH

Značka Thule patří k tomu nejlepšímu, co v oblasti přepravy věcí a sportovní výbavy existuje. Jasně to potvrzuje i tento produkt, který nese označení Thule Force XT XL. Jde o střešní box, který je zajímavý už na první pohled. A to hlavně pro stylovou černou barvu, který vypadá nejen velmi elegantně, ale která se také hodí doslova ke každému autu. Bez ohledu na jeho barvu, ale také bez ohledu na karosářskou verzi vozu.

 

Thule Force XT XL má skvělé aerodynamické provedení

Černá barva není tím jediným kladem, kterým se může střešní box Thule Force XT XL pyšnit. Zaujme také svým provedením. Jeho rozměry činí 210 x 86 x 44 cm. Hlavním lákadlem je však jeho aerodynamický tvar, který je spojený s několika pozitivy. Tím hlavním je určitě fakt, že nijak rapidně nezvyšuje odpor vzduchu a tedy samotnou spotřebu během jízd. Vývoj tvaru do současné podoby má klad i v tom, že je eliminováno i nepříjemné a silné hučení prolétávajícího vzduchu během rychlejší jízdy.

 

Zaujme svým vnitřním objemem

Střešní box Thule Force XT XL už svým názvem jasně ukazuje na to, že není nijak malý. A to ocení každý, kdo chce přepravit větší množství svých věcí. Vnitřní rozměry tohoto modelu jsou 197 x 75 x 39 cm. Ty potěší každého milovníka zimních sportů. Má totiž možnost bez problémů přepravit 3 – 5 párů lyží, které mohou mít velikost až 195 centimetr. Pro své rozměry je však jako stvořený také pro přepravu snowboardů. Těch je možné umístit také 3 – 5.

 

Kromě sportovní výbavy není problémem přepravit také jakákoliv zavazadla. A to jak velká, tak i malá. Celkový vnitřní objem, který mají střešní boxy Thule Force XT XL, má totiž hodnotu přesně 500 litrů. K tomu je třeba uvést i velmi dobrou nosnost, která je u daného modelu přesně 75 kilogramů.

 

Umístění na střechu zvládne každý

 

Unikátem boxu je také patentovaný systém usnadňující umístění na střechu. Už samotná manipulace s boxem je poměrně jednoduchá, jelikož váží pouze 21,3 kg. Jakmile je na střeše vozu, přichází na řadu jedinečný systém Power-Click. Ten nabídne jedinečný indikátor správného momentu utažení. Na montáž samozřejmě není nutné jakékoliv nářadí a vše proběhne s využitím speciálních růžic. Těmi se otáčí do doby, než systém upozorní na správné utažení. Samozřejmé je i to, že se box zcela automaticky vycentruje.

 

Otevírání je oboustranné

 

Při vývoji bylo dbáno také na co nejjednodušší nakládku a také vykládku. Kromě snadného otevírání a bezproblémového přístupu je třeba upozornit na systém s názvem Dual Side. Ten je výjimečný v tom, že umožní box Thule Force XT XL otevírat jak z pravé, tak i z levé strany. To usnadní jak nakládku nebo vykládku, tak to výrazně usnadní i situaci spojenou s nalezením a vyjmutím konkrétního zavazadla, nebo konkrétní věci.

 

Vynikající kvalita spojená s bezpečností

 

Všechny použité materiály splňují veškeré kvalitativní požadavky, na kterých si značka Thule samozřejmě maximálně zakládá. Díky tomu je zajištěna odolnost i dlouhá životnost boxu. Také nelze zapomínat na jistoty spojené s bezpečností během provozu. I při agresivnější jízdě nebo neočekávaných situacích se není čeho obávat. To potvrzuje jak institut TÜV, který provedl testy a udělilo schválení, tak tak to potvrzuje také fakt, že střešní boxy Thule Force XT prošly také náročnými testy CityCrash.

 

Nechybí možnost uzamčení

 

Že bylo při vývoji myšleno na skutečně každý detail, to jasně potvrzuje také existence zámků. Ty jsou zárukou v tom, že veškeré uložené věci a sportovní výbava budou v bezpečí. Případně zloděj se díky zamčení nebude moci dostat do boxu, stejně jako mu bude zamezena také možnost spojená s krádeží celého boxu. Na delších cestách se tak nemusíte obávat situace, kdy se d svého automobilu vzdálíte z dohledu.

HMOTNOST 21.3 kg
NOSNOST 75 kg
OBJEM 500 L
VNĚJŠÍ ROZMĚRY 210 x 86 x 44 cm
VNITŘNÍ ROZMĚRY 197 x 75 x 39 cm
MONTÁŽNÍ SYSTÉM PowerClick
PŘEPRAVNÍ KAPACITA LYŽÍ / SNOWBARDŮ 5–7
MAX. DÉLKA LYŽÍ 195 cm
BARVA Black Matte
OTEVÍRÁNÍ OBOUSTRANNÉ

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare