König Easy-fit CU-9 070

KG-EF-CU-9-070

Nový produkt

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 DNÍ)

5 499 Kč s DPH

Sněhové řetězy Thule König Easy-fit CU-9 jsou nejmodernější sněhové řetězy na světě. Thule König Easy-fit CU-9 mají články o průměru 9 mm. Systém vnitřních tuhých oblouků umožňuje velmi intuitivní montáž řetězu. Pro nasazení sněhovým řetězů Thule König Easy-fit CU-9 stačí jedna zastávka. Nylonový chránič brání poškrábání hliníkových ráfků.

Pro kontrolu správného výběru sněhových řetězů doporučujeme uvést v objednávce do poznámky značku, typ, rok výroby a rozměr pneumatik Vašeho vozidla.

Thule König Easy-fit CU-9 jsou špičkové sněhové řetězy, které nabídnou především jednoduchá, snadné a také rychlé použití. Jejich hlavním pozitivem je i systém vnitřních tuhých oblouků. Ty jsou spojeny se snadnou montáží řetězu, která je prováděna shora dolů. Tento systém doplňuje hliníková středová vzpěra, která je součástí napínacího systému. Díky nožnímu pedálu lze aktivovat samonapínací systém, díky kterému se řetěz navlékne zcela automaticky, při rozjezdu automobilu.

 

Tyto sněhové řetězy Thule se pyšní také ocelovými svařovanými tyčemi, které mají unikátní tvar písmene S. Též nabídnou devítimilimetrové články, umístěné jak v podbězích, tak na běhounu pneumatiky. Díky tomu mohou poskytnout kvalitní a dostatečný záběr sněhovém, ale i jiném podkladu. Model těchto sněhových řetězů však není primárně určen na jízdu v terénu. Při běžném použití však bude plně vyhovovat, stejně jako budce vyhovovat i současným předpisům, což potvrzují získané homologace a certifikace Ö-Norm 5117, UNI 11313, TÜV.

 

Sněhové řetězy jsou plně kompatibilní s bezpečnostními systémy vozu, jako je ABS nebo ESP. Nabídnou také jistotu snadného uvolňování, kdy pro sundání řetězu z kola stačí stisknout dvě červená tlačítka a tak uvolnit bezpečnostní západku. Následně je lze uložit do praktické tašky, které je součástí balení a která slouží jak na jejich přenos nebo převoz, tak i na jejich uložení.

 

Sněhové řetězy s označením Thule König Easy-fit CU-9 nabídnou také prvotřídní ochranu ráfků litinových kol. Stačí pouze nainstalovat nylonové chrániče, které jsou také součástí daných řetězů. Následně nehrozí jakékoliv poškrábání a vaše disky budou nepoškozeny. Vše doplňuje také pětiletá záruka, díky čemuž značka Thule jasně ukazuje, že tento model je primárně určený pro náročné zákazníky, kteří potřebují zlepšit přilnavost na sněhu, zlepšit jízdní vlastnosti, stejně jako zlepšit i případný záběr na kluzkém či podobném povrchu.

König 

Pro rozměry pneu:
195/70-13, 175/80-14, 195/65-14, 205/60-14, 175/70-15, 185/65-15, 195/60-15, 195/50-16, 205/40-17

 • Kompatibilní se systémy ABS/ESP - Ano
 • Vnější montáž - Ne
 • Mikroregulace - Ano
 • Montážní systém s tuhými oblouky - Ano
 • Vůle na vnitřní straně 9 mm
 • Rychlé vnější uvolňování - Ano
 • Samonapínací (1 zarážka k upevnění) - Ano
 • Ruční napínání (montáž řetězu vyžaduje 2 zastavení) - Ne
 • Trakční deska pro lepší záběr na ledu - Ne
 • Ochrana ráfků hliníkových kol - Ano
 • Vnitřní ohebné lanko - Ne

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare