Thule Chariot Cab 2 Cypress Green 2021 + bike set + kočárkový set + běžecký set

TH10204021+TH20201302

Nový produkt

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 DNÍ)

30 990 Kč s DPH

Dětský vozík Thule Chariot Cab 2 Cypress Green je určen pro dvě děti. Cyklovozík Thule Chariot Cab 2 Green můžete využít při cyklistice, procházkách, běhání nebo lyžování. Vozík přináší bezpečnou a pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu. Kočárek Thule Chariot Cab 2 Cypress Green je skvělý tréninkový partner, díky kterému můžete být snadno a zábavně aktivní po celý rok.

V ceně vozíku Thule Chariot Cab 2 Cypress Green jsou tři rozšiřující sety (kočárkový set, cyklistický set a běžecký set).

Hledáte kvalitu, robustnost i originální design? Pokud ano, je vozík Thule Chariot Cab 2 Green jasnou volbou i pro vás. Hned na první pohled vás zaujme jeho provedení. Konstrukce je pevná a robustní a na první pohled rozhodně zaujme také elegantní zelený design, který tomuto cyklovozíku dodává na unikátnosti. Určený je pro převoz dvou dětí, což ale není podmínkou, jelikož vozit v něm můžete i jedno jediné.

 

Parametry vozíku kol Thule Chariot Cab 2 Cypress Green rozhodně zaujmou

Pokud má tento dětský vozík ambice oslovit aktivní rodiny, tak nejenom pro své provedení, ale i parametry. Pokud jde o rozměry, tak ty činí 110 x 76 x 46 cm. Lákadlem je i celkem nízká hmotnost, a to 15.89 kg, stejně jako hmotnostní limit, který činí lákavých 45 kilogramů. Parametry ocení i vaše děti, jelikož uvnitř je čeká za všech okolností dostatek prostoru. Výška k sezení je 73 centimetrů a šířka v úrovni ramen neméně dobrých 54 centimetrů.

 

Thule Chariot Cab 2 Cypress Cypress Green využijete při čtyřech různých aktivitách

Lákadlem na vozíku Thule Chariot Cab 2 Cypress Green je rozhodně i jeho všestrannost, která přijde vhod všem aktivním rodinám. Pokud budeme konkrétní, tak je základní aktivitou běh, nebo i klasická procházka, kdy lze tímto vozíkem nahradit běžný kočárek. Stejně tak ho ale využijete jako praktický cyklovozík. Na své si přijdou i milovníci zimních sportů, konkrétně běžeckého lyžování. Tento model je charakteristický tím, že nabídne cyklistický a kočárkový set. Pokud jde o unikátní prvky, se kterými značka Thule v tomto směru přichází, musíme jako první zmínit ten s názvem Click n’ Store. Je výjimečný tím, že nabídne pohodlné uskladnění setu na vycházky nebo běh, popřípadě cyklistiku. Unikátem je ale i systém Thule VersaWing. Ten je výjimečný v tom, že díky němu nejenom rychle, ale i snadno změníte daný vozík tak, aby vám vyhovoval v rámci požadované aktivity. A to, i když se ji rozhodnete třeba znenadání změnit.

 

Praktičnost a pohodlí dominuje

Nezapomínejme také na velkou praktičnost, která se k vozíku Thule Chariot Cab 2 Cypress Green váže. Nabídne XXL nákladní prostor, díky čemuž můžete na svou aktivitu vzít řadu potřebných věcí. Stejně tak oceníte třeba sklopné sedadlo, se kterým lze manipulovat jednou rukou, nebo i to, že sedadla jsou částečně odnímatelná, díky čemuž je jednodušší i jejich čištění.

 

Spokojeni budou i vaše děti. Polstrované sedadlo nabídne jistotu pohodlí. Nastavitelné odpružení, které je spojeno s listovými pružinami zajistí, že jízda bude plynulá a pohodlná v podstatě v jakémkoliv terénu. Díky XL sedadlu není problém pohodlně usadit i větší děti, což jsme zmínili již ve výčtu technických parametrů. S pohodlím ale souvisí také bezpečnost. Nechybí například pětibodové bezpečnostní pásy, které vaše děti udrží pevně v sedačkách. Stejně tak je samozřejmostí velmi robustní a také stabilní konstrukce, nebo nesmíme zapomínat ani na to, že vozík splňuje všechny potřebné bezpečnostní normy a atesty.

 

Praktické příslušenství vozíku Thule Chariot Cab 2 Cypress Green přijde vhod

Pokud jste náročným rodičem, který hledá kvalitu, bezpečí i všestrannost, rozhodně vás dětský vozík Thule Chariot Cab 2 Cypress Green nezklame ani ve svém základu. Pokud si ho zatoužíte rozšířit, nabídne značka Thule velmi lákavé příslušenství. Sem můžeme zařadit čalouněné závěsné lůžko, boky s opěrkou hlavy, nebo vak určený do chladnějšího počasí. Vhod ale může přijít i kapsa na zip a držák na nápoje, praktický odolný textilní kryt, zámek ke kolu, bubnové brzdy a řada dalších věcí. I to je dokonalá ukázka celkové všestrannosti a toho, že když chcete dětský vozík inovovat a vylepšit, nabídne vám Thule tuto možnost v celé řadě směrů, a vždy s jistotou prvotřídní kvality, pro kterou je právě tento výrobce vyhlášený po celém světě.

 • Barva Zelená
 • Max. nosnost 34 kg
 • Splňuje bezpečnostní normy Ano
 • Pětibodový bezpečnostní dětský postroj Ano
 • Reflexní materiál Ano
 • Tónovaná okna Ano
 • Odpružení Ano
 • Sluneční clona Ano
 • Nastavitelné odpružení Ano
 • Držáky Click n’ Store Ano
 • Úložný prostor na zadní straně Ano
 • Integrovaná příčná tyč na příslušenství Ano
 • Parkovací brzda Ano
 • Rychloupínací zadní kola Ano
 • Polohovatelná sedačka Ano
 • Nastavitelné polstrované bezpečnostní popruhy Ano
 • Integrovaný prostor na přilbu Ano
 • Nastavitelná řídítka Ano
 • Větrací bočnice Částečné otevření
 • Extra polstrování sedadla Ne

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare