Thule Chariot Lite 1 Agave 2021 + bike set + kočárkový set + běžecký set

TH10203021+TH20201301

Nový produkt

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 DNÍ)

19 490 Kč s DPH

Dětský vozík Thule Chariot Lite 1 Agave je určen pro jedno dítě. Cyklovozík Thule Chariot Lite 1 Agave můžete využít při cyklistice, procházkách, běhání nebo lyžování. Vozík přináší bezpečnou a pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu. Kočárek Thule Chariot Lite 1 Agave je skvělý tréninkový partner, díky kterému můžete být snadno a zábavně aktivní po celý rok.

V ceně vozíku Thule Chariot Lite 1 Agave jsou tři rozšiřující sety (kočárkový set, cyklistický set a běžecký set).

Moderní a praktický dětský vozík, který zaručeně nezklame žádného rodiče. To je model Thule Chariot Lite 1 Agave, který zaujme hlavně tím, jak je všestranný. Je mnoho aktivit, které s ním lze vykonávat. Je možné ho použít jako klasický cyklovozík, který nadchne všechny milovníky jízdy na kole. Stejně tak ho můžete ocenit také při běhání, ale použitý může být i v zimě, při jízdě na běžkách. Zapomínat nesmíme ani na klasické použití, které je spojeno s tím, že je model Thule Chariot Lite 1 Agave využit jako náhrada klasického kočárku.

 

Parametry má Thule Chariot Lite 1 Agave více než dobré

Tento dětský vozík je určený pro přepravu jednoho dítěte. Jeho hmotnostní limit je celých 34 kilogramů a tak lze pohodlně přepravit dítě různého věku i váhy. Dále však Thule Chariot Lite 1 Agave zaujme také svou nízkou hmotností, která činí jenom 11,7 kilogramů. To usnadní jak samotnou manipulaci, tak i použití. I když rozměry jsou poměrně kompaktní, a to 87 x 65 x 37,5 cm, neznamená to, že by dítě uvnitř mělo jakékoliv nepohodlí. Právě naopak. Výška k sezení je celých 68 centimetrů, a pokud jde o šíři v oblasti ramen, tak zde je k dispozici 39,5 centimetru. I to je hodnota, která nezklame.

 

Jistota pohodlnosti v každém ohledu

Každý kousek cyklovozíku je vyráběn s ohledem na prvotřídní kvalitu, stejně jako s ohledem na to, aby byla zjištěna maximální možná pohodlnost. V tomto směru musíme říci, že dítě ocení třeba pohodlnou sedačku, stejně jako i praktické odpružení. Díky tomu není problém pohodlně zdolat jakýkoliv terén. Odpružení samozřejmě přijde vhod i rodičům, jelikož výrazně přispívá k celkové stabilitě během jízdy.

 

Všestrannost i bezpečnost vozíku Thule Chariot Lite 1 je na cestách zaručena

Nejenom, že značka Thule myslí na maximální pohodlnost spojenou se sportováním rodiče a jeho dítěte. Zapomínat nesmíme také na to, že je zaručena i jistota bezpečnosti. Přispívá k tomu použití špičkových materiálů, nebo těžiště položené tak, aby vozík Thule Chariot Lite 1 Agave nabídl vysokou stabilitu. Samozřejmostí jsou i pětibodové bezpečností pásy pro dítě, nebo certifikáty o tom, že tento cyklovozík prošel mnoha bezpečnostními testy i certifikacemi.

 

Široká škála příslušenství je samozřejmostí

Nejenom, že značka Thule nabízí všestranný a kvalitní produkt pro každého rodiče. K dispozici je též i široká škála příslušenství, které je s modelem Thule Chariot Lite 1 Agave plně kompatibilní. Vaše dítě může ocenit třeba závěsné lůžko, čalouněné boky s opěrkou hlavy, nebo také kvalitní tepelný vak. Jako rodičům vám zase může přijít vhod kapsa na zip, držák na nápoje, nebo praktický úložný prostor. Nechybí ale ani praktický zámek pro uzamčení ke kolu, nebo brzdy pro zvýšení bezpečnosti. To je ale jenom zlomek možností, které lze k tomuto na trhu velmi oblíbenému vozítku snadno dokoupit.

HMOTNOST 11.7 kg
NOSNOST 34 kg
ROZMĚRY SLOŽENÉHO NOSIČE 87 x 65 x 37.5 cm
ŠÍŘKA V ÚROVNI RAMEN 36.5 cm
VÝŠKA K SEZENÍ 68 cm
PRŮCHOD DVEŘMI 65 cm

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare