Příčníky Thule 7206 + tyče WingBar Evo + kit na integrované podélníky

TH720600+TH721XS

Nový produkt

Pro kontrolu správného výběru nosičů uveďte prosím do poznámky objednávky značku vozu, typ a rok výroby. Případně použijte náš kontaktní formulář, rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Více informací

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 DNÍ)

7 499 Kč s DPH

Příčníky Thule 7206 + 2ks TYČE WingBar Edge+ kit jsou určeny na vozidla s integrovanými podélníky. Balení obsahuje: Patky Thule Edge Flush Rail 7206, 2 kusy tyče Thule 7211 WingBar Edge a montážní kit. Už nemusíte nic dokupovat, vše je v jednom balení!

Do poznámky v objednávce je třeba napsat značku, typ a rok výroby Vašeho vozu, pro správné určení montážního kitu.

Střešní nosič Thule 7206 + hliníkové tyče 2ks TYČE WingBar Edge + kit je vybrán přímo na konkrétní model s ohledem na konkrétní rozměry vozu. Set 7206 + 2ks TYČE WingBar Edge + kit zahrnuje vše, co potřebujete pro snadnou a padnoucí montáž.

Už nemusíte nic dokupovat, vše je v jednom balení a vše perfektně sedí. Snadná instalace a montáž.

Patky Thule Evo Flush Rail 7206 jsou určeny na vozidla s integrovanými podélníky. Ergonomický klíč omezovače momentu ukazuje, kdy je nosič bezpečně a řádně připevněn k vozidlu. Nosnost patek Thule 7206 je 75 kg, nicméně zkontrolujte maximální přepravní kapacitu střechy vašeho vozidla. Patky Thule 7206 jsou včetně zámků. Nosné patky Thule 7206 se dodávají po 4 kusech. Více o patkách Thule 7206.

V sadě střešního nosiče 7206 + 2ks TYČE WingBar Edge + kit naleznete hliníkové aerodynamické nosné tyče Thule WingBar Edge EVO. Nosné tyče s aeroprofilem mají výrazně lepší aerodynamické vlastnosti, nižší váhu a atraktivní vzhled. Během jízdy oceníte, že je v podstatě neuslyšíte. Jedná se o nosné tyče s T-drážkou, která umožňuje oproti klasickým čtyřhranným tyčím jednoduchou změnu originálního příslušenství. Když zaměňujete např. nosič kol za nosič lyží, ten původní snadno vysunete a nasunete příslušenství nové s využitím celé délky nosné tyče. Nosné tyče se dodávají po 2 kusech.

Pro montáž na střechu potřebujete montážní kit Thule, který je součástí dodávky. Montážní kit má přesný rozměr a profilaci tak, aby bezvadně seděl na střeše vozu. Kit se jednoduše vloží do patky a tím se stane součástí patek.

Velmi snadná instalace a montáž příčníků, střešní nosič namontujete během několika málo minut. Nepotřebujete k tomu žádné dodatečné nářadí, vše potřebné je součástí balení. Zvládne to opravdu každý.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare