Příčníky Thule 775 + 711XB na vozidla s podélníky +

Příčníky Thule 775 + 7112B na vozidla s podélníky

TH775000+TH711220

Nový produkt

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 DNÍ)

5 799 Kč s DPH

Příčníky Thule 775 + 711XB jsou určeny pro vozidla s podélníky. Balení obsahuje: Patky Thule 775 a hliníkové tyče Thule 711XB WingBar EVO cm. Už nemusíte nic dokupovat, vše je v jednom balení!

Střešní nosič Thule 775 + hliníkové tyče 711XB je vybrán přímo na konkrétní model s ohledem na konkrétní rozměry vozu. Set 775 + 711X zahrnuje vše, co potřebujete pro snadnou a padnoucí montáž.

  

Střešní nosič Thule 775 vám může připadat spíše drobnější a elegantní, ale připevníte ho na ty nejširší podélníky. Patka je vybavena gumou potaženým ocelovým páskem, který je obtočen okolo podélníku.

 

V sadě nosiče 775 + 711XB naleznete hliníkové aerodynamické nosné tyče Thule WingBar EVO. Nosné tyče s aeroprofilem mají výrazně lepší aerodynamické vlastnosti, nižší váhu a atraktivní vzhled. Během jízdy oceníte, že je v podstatě neuslyšíte. Jedná se o nosné tyče s T-drážkou, která umožňuje oproti klasickým čtyřhranným tyčím jednoduchou změnu originálního příslušenství. Když zaměňujete např. nosič kol za nosič lyží, ten původní snadno vysunete a nasunete příslušenství nové s využitím celé délky nosné tyče. Nosné tyče se dodávají po 2 kusech.

 

Velmi snadná instalace a montáž příčníků, střešní nosič namontujete během několika málo minut. Nepotřebujete k tomu žádné dodatečné nářadí, vše potřebné je součástí balení. Zvládne to opravdu každý.

 

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare