Thule Force XT Sport černý aeroskin

TH6356

Nový produkt

Thule Force XT Sport je oboustranný střešní box s objemem 300 litrů. Rozměry střešního boxu Thule Force XT Sport jsou 190 x 63 x 42,5 cm. Nosnost boxu je 75 kg. Maximální délka lyží je 175 cm.

Více informací

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 PRAC. DNÍ)

10 499 Kč s DPH

Řada střešních boxů s označením Force XT má ukázat, jakých dalších jedinečných inovací se dá dosáhnout v oblasti přepravy. Jde o nástupce předchozích modelů, které jasně ukazují, že jsou o pořádný kus vpředu.

 

Střešní box Thule Force XT Sport zaujme svým designem

To první, co je s tímto modelem spojeno, je rozhodně jeho unikátní vzhled. Střešní box Thule Force XT Sport už podle svého názvu jasně ukazuje na to, že je sportovně laděným modelem. A to hlavně svou konstrukcí, která zaujme především svými aerodynamickými vlastnosti. Je o poznání nižší, stejně jako umí nabídnout skvělé aerodynamické vlastnosti. Jak proto, aby se nijak výrazně nezvyšoval odpor vzduchu během jízdy, tak samozřejmě také proto, aby byl eliminován výrazný hluk proudícího zvuku.

 

K tomu si přidejte také povedený černý vzhled, který sportovnímu vzezření jenom přidává. Samozřejmostí je i to, že povedený černý design se dokonale hodí k celé řadě automobilů, kde je kladen důraz na to, aby střešní box nijak výrazně nevyčníval. To potvrdí i celková velikost tohoto modelu, která je přesně 190 x 63 x 42,5 cm.

 

Umístění boxu Thule Force XT Sport na střechu je hračkou

I v tomto box Thule Force XT Sport rozhodně vyniká. Kladem je jistě i to, že jeho celková hmotnost činí jen 14,7 kg. Dostat ho na požadované místo na střeše tak nebude žádný problém. Stejně tak nebude problém ani s jeho správným upevněním. Vhod rozhodně přijde fakt, že není třeba žádného nářadí. Veškeré upevnění je řešeno pomocí speciálních růžic.

 

Střešní box Thule Force XT Sport má montážní systém Power-Click, který má indikátor momentu utažení. Obojí je jistotou, že doslova nelze udělat chybu. Inovativní systém se postará o přesné vycentrování boxu. Moment utažení zase přesně indikuje, kdy box perfektně sedí a je připraven nakládce.

 

Nakládejte z obou stran

 

Ani samotná nakládka není absolutně žádným probléme. Stejně jako další produkty z této série, tak i střešní box Thule Force XT Sport nabídne systém s označením Dual Side. Ten je založený na tom, že je možné otevření z levé i z prvé strany. Usnadní to jak nakládku, tak i vykládku nebo také možnost najít konkrétní věc v naloženém boxu. Vše je maximálně pohodlné.

 

Převážet je možné mnoho věcí

 

Je na vás, čím skvěle vypadající a inovacemi překypující střešní box Thule Force XT Sport naložíte. Celkové vnitřní rozměry daného boxu jsou 179 x 52 x 37,5 cm. A to znamená, že se do něj vejde celých 300 litrů objemu zavazadel. Potěší také hodnota celkové nosnosti, jelikož ta je 75 kilogramů. Problém tedy nebude ani s těžšími věcmi.

 

Stejně tak není problém s převážením zimní sportovní výbavy. Milovníci lyžování jasně ocení fakt, že mohou do boxu místit 3 – 5 párů klasických lyží včetně hůlek. Zklamáni rozhodně nebudou ani milovníci snowboardingu, jelikož do boxu mohou hravě naskládat až 4 prkna.

 

Výjimečná kvalita a bezpečnost je samozřejmostí

 

I při vývoji boxu Thule Force XT Sport dbala značka na použití jenom těch nejlepších materiálů. Ty se podepisují jak na zmíněných parametrech, tak i na velké odolnosti a také životnosti. Pochopitelně nechybí ani jistota maximální bezpečnosti v silničním provozu. Ta je nejen subjektivní. Potvrdil ji třeba známý nezávislý institut TÜV, který mu dal potřebná povolení a schválení. Dále nelze zapomínat také na náročné CityCrash testy, kterými tento sportovní model také bez problémů prošel a získal dobré hodnocení.

 

S bezpečností pochopitelně souvisí i to, že vaše věci a výbava se nedostanou do rukou kohokoliv cizího. Box je vybavený praktickými zámky, které stačí zamknout a tak zajistit, že v boxu nejen zůstanou vaše věci, ale zajistí se také to, že nedojde k odcizení ani samotného boxu.

HMOTNOST 14.7 kg
NOSNOST 75 kg
OBJEM 300 L
VNĚJŠÍ ROZMĚRY 190 x 63 x 42.5 cm
VNITŘNÍ ROZMĚRY 179 x 52 x 37 cm
MONTÁŽNÍ SYSTÉM PowerClick
PŘEPRAVNÍ KAPACITA LYŽÍ / SNOWBARDŮ 3-5
MAX. DÉLKA LYŽÍ 175 cm
BARVA Black Matte
OTEVÍRÁNÍ OBOUSTRANNÉ

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare