Thule Motion XT L lesklá černá

TH629701

Nový produkt

Thule Motion XT L lesklá černá je střešní box o objemu 450 litrů.

Více informací

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 PRAC. DNÍ)

15 499 Kč s DPH

Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika. Střešní box Thule Motion XT L lesklá černá je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel.Potrpíte si na kombinaci kvality a designu? Pokud ano, přepravní box Thule Motion XT L lesklá černá vás rozhodně nezklame. Je unikátní primárně tím, že zaujme svou lesklou černou barvou. Ta vypadá nejen elegantně, ale skvěle se hodí i ke každému vozu. To však není jediný unikát tohoto boxu, který vzešel z oblíbeného modelu Thule Motion XL 800 černá lesklá. Ten se stal velmi oblíbeným pomocníkem mnoha lidí, a to právě pro své vlastnosti, které byly nyní ještě vylepšeny.

Unikátem je určitě i propracovanější provedení, které zajišťuje nejenom efektivnější využití prostoru uvnitř, ale je spojeno také s mnohem lepší aerodynamikou během jízdy. To se pozitivně projeví nejen na hluku, ale také na spotřebě paliva.

 

Montáž střešního boxu Thule Motion XT L

Univerzálnost. To byl hlavní cíl firmy Thule, když tento box navrhovala. Díky tomu není problém s jeho umístěním na jakýkoliv automobil, kde bude černá lesklá barva dokonale vynikat. Samozřejmostí je také jistota toho, že box nebude nijak překážet víku zavazadlového prostoru. Díky předsunuté poloze boxu nebude jakýkoliv problém s jeho bezproblémovým a plnohodnotným otevřením. Perfektní zpráva pro každého, kdo jede na delší pobyt a zavazadla má umístěny všude tam, kde je volné místo – v boxu i ve svém zavazadlovém prostoru.
Samotná montáž nadchne svou jednoduchostí. Díky hmotnosti 20 kg lze s boxem celkem dobře manipulovat a umístit ho na střechu vozu, kde je kompatibilní s řadou tyčí značky Thule. Konkrétně s provedením AeroBar, RapidBar nebo SquareBar. U tyčí SlideBar stačí zakoupit praktický adaptér Thule 697-6 a dále už pokračovat v montáži. Ta je inovativní v tom, že box Thule Motion XT L využívá jedinečného rychloupínacího systému s označení, PowerClick. Jeho úkolem je cvaknout ve chvíli, kdy je box optimálně utažen a bezpečně upevněn v oblasti vaší střechy. To je chvíle, kdy může začít být nakládán.


Důraz na praktičnost

Při vývoji přepravního boxu Thule Motion XT L bylo dbáno hlavně na maximální praktičnost. To oceníte třeba ba chvíli, kdy box otevíráte nebo zavíráte. Zde oceníte nejen nová vnější madla, se kterými to lze ještě snadněji. Stejně tak přijdou vhod podpůrné zvedače víka, které usnadní jeho zvednutí do správné polohy. Zapomínat nesmíme ani na možnost oboustranného otevírání. To je zárukou toho, že se k vašim věcem dostanete z jakékoliv strany vozu a nakládání i vykládání tak bude mnohem jednodušší.

 

S praktičností je spojený i další z nových systémů, konkrétně SlideLock. Ten využijete při otevírání a zavírání boxu. Pokud je zavřený, dojde k jeho automatickému uzamčení, což poznáte podle jasného a přehledného indikátoru. V tu chvíli můžete bez obav vyjet na svou cestu. Během ní oceníte i praktické vlastnosti související s celkovou bezpečností. Ta je spojena s použitím a zpracováním kvalitních materiálů, nejenom v podobě příjemně vypadající lesklé černé barvy. Díky své kvalitě přepravní box Thule Motion XT L hravě obstál i v testech City Crash. Díky tomu zajistí v případě kolize nejen bezpečnost vašich věcí, ale má vliv i na celkovou bezpečnost všech ostatních účastníků silničního provozu.

 

Technické parametry Thule Motion XT L

Svými rozměry box Thule Motion XT L rozhodně zaujme i náročného cestovatele. Jsou totiž 195 x 89 x 44 centimetrů, díky čemuž hravě pojme zavazadla o celkovém objemu až 450 litrů. Samozřejmostí je možnost přepravy i těžších věcí, jelikož nosnost boxu činí celých 75 kilogramů. Milovníci zimních sportů mohou pohodlně přepravovat například lyže nebo snowboardy, pokud jejich délka nepřesahuje 180 cm. Celkem se do boxu může vejít až 7 párů lyží, popřípadě až 5 snowboardů. Je tedy čistě na vás, co se rozhodnete naložit, jelikož jistotu budete mít v tom, že se vám to bez problémů povede.

HMOTNOST 20 kg
NOSNOST 75 kg
OBJEM 450 L
VNĚJŠÍ ROZMĚRY 195 x 89 x 44 cm
VNITŘNÍ ROZMĚRY 182 x 80 x 36 cm
MONTÁŽNÍ SYSTÉM PowerClick
PŘEPRAVNÍ KAPACITA LYŽÍ / SNOWBARDŮ 7/5
MAX. DÉLKA LYŽÍ 180 cm
BARVA Black Glossy
OTEVÍRÁNÍ OBOUSTRANNÉ

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare