Thule Motion XT Alpine lesklý černý

TH629501

Nový produkt

Thule Motion XT Alpine lesklá černá je střešní box o objemu 450 litrů.

Více informací

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 PRAC. DNÍ)

20 990 Kč s DPH

Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika. Střešní box Thule Motion XT Alpine lesklá černá je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel.

Jeden ze skutečně inovativních boxů, který bude vyhovovat požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků. To můžeme říci o produktu, kterým je Thule Motion XT Alpine. Na první pohled zaujme už svou barvou, která je černá, v lesklém provedení. To mu celkově dodává jedinečnou eleganci, ale i neobyčejný styl. K tomu rozhodně přispívá i jeho designové provedení. Zapomeňte na různé tvary, které se tyčí do výšky a snižují aerodynamiku vozu. Střešní box Thule Motion XT Alpine je aktuálně nejefektivnějším řešením, jak zajistit maximální možnou aerodynamiku a zároveň myslí i na co nejlepší využití vnitřního prostoru. Pochopitelně jde i o box, který je univerzální, čímž se hodí na všechny typy osobních vozidel.

 

Montáž boxu Thule Motion Alpine je snadná a rychlá

Není to jenom design, který na první pohled zaručeně zaujme. Jsou to i praktické vlastnosti, které souvisí s jeho montáží na střechu vozu. Střešní boxy Thule Motion XT Alpine obsahují integrovaný rychloupínací systém s označením PowerClick. Ten je zárukou nejenom rychlé a bezproblémové, ale také správné montáže. Systém obsahuje specielní indikátor, který cvakne ve chvíli, kdy je dosaženo správného momentu utažení. Tímto je zaručeno, že je box utažen optimálně a že bude na střeše držet přesně tak, jak držet má.

 

Perfektní parametry pro převoz různých věcí

Není jenom špičkou, pokud jde o jeho aerodynamiku. Zaručeně zaujme i vlastnostmi, jako jsou přepravní parametry. Díky celkovému vnitřnímu objemu 450 litrů s ním bez problémů přepravíte skutečně širokou škálu zavazadel. A nejenom jich. Thule Motion XT Alpine se hodí i pro milovníky zimních sportů. Hravě do něho umístíte až sedm párů lyží, které mohou mít na délku i 215 centimetrů. Problém box nemá ani s přepravou snowboardů, kterých je možné do něho umístit až 5. Ve prospěch flexibilní přepravy hovoří také celková nosnost, která činí 75 kilogramů, což je v podstatě váha průměrného člověka. Proto se není nutné obávat ani plného naložení.

 

Nakládka i vykládka věcí je hračkou

Nejenom, že bez problémů převezete vše, co potřebujete. Dané věci také hravě naložíte, a vyložíte. A to jak díky skvělému a praktickému designu, tak i díky perfektnímu ergonomickému tvarování a dalším skvělým funkcím. Pokud je něco, co zaručeně oceníte, jsou to například ergonomiky tvarovaná vnější madla, pomocí kterých daný pohyb v podobě otevření a zavření zvládnete velmi snadno. K tomu přispívají také podpůrné zdvihače víka, které celou činnost ještě o něco ulehčí.

 

Myšleno je i na bezpečnost

Chcete mít vaše věci vždy v bezpečí? Nejenom, že k tomu přispívá inovativní systém montáže, nebo kvalitní materiál, který něco vydrží. Jedinečný je také systém označovaný jako SlideLock. Ten má na starost zamykání a odemykání samotného víka. Nejenom, že je to snadné a rychlé. Díky signalizaci jasně a ihned vidíte, že je víko přepravního boxu bezpečně uzavřeno. Jistota ve chvíli, kdy na svých zastávkách budete chtít své věci ochránit i proti zlodějům.

 

Bezpečnost oceníte i během jízdy. Jelikož model Thule Motion XT Alpine splňuje řadu náročných testů, získal několik certifikátů a tak i v souvislosti s případnou nehodou zůstávají přepravované věci tam, kde mají být – zavřené uvnitř boxu.

 

Box vás nijak neomezuje

Díky svému tvaru nijak výrazně nezvyšuje výšku auta, ani výrazně nesnižuje celkovou aerodynamiku. Stejně tak vás neomezí ani ve chvíli, kdy se budete chtít dostat do zavazadlového prostoru. Zapomeňte na situace, že by vám mohl box při otevírání zavazadelníku jakkoliv překážet. Model Thule Motion XT Alpine je konstruován tak, aby byl umístěný v předsunuté poloze. Ať už budete chtít do zavazadlového prostoru umístit cokoliv, a to s boxem na střeše, věřte, že to bude hračkou.

HMOTNOST 25.5 kg
NOSNOST 75 kg
OBJEM 610 L
VNĚJŠÍ ROZMĚRY 232 x 95 x 47 cm
VNITŘNÍ ROZMĚRY 222 x 84 x 41 cm
MONTÁŽNÍ SYSTÉM PowerClick
PŘEPRAVNÍ KAPACITA LYŽÍ / SNOWBARDŮ 7/5
MAX. DÉLKA LYŽÍ 215 cm
BARVA Black Glossy
OTEVÍRÁNÍ OBOUSTRANNÉ

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare