Thule Motion XT Alpine lesklá titanová

TH629500

Nový produkt

Thule Motion XT Alpine lesklá titanová je střešní box o objemu 450 litrů.

Více informací

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 PRAC. DNÍ)

20 990 Kč s DPH

Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika. Střešní box Thule Motion XT Alpine lesklá titanová je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel.

Toužíte po střešním boxu, který je nejenom praktický, ale také velmi dobře vypadá? Pokud ano, zaměřte se na model s označením Thule Motion XT Alpine. Ten ukazuje, že je v současné době jasnou jedničkou na trhu. Zaujme vás už na první pohled, jelikož lesklá titanová barva působí velmi stylově a zaručeně se bude hodit k různým odstínům osobních vozů. Unikátem je též celkové univerzální provedení, díky čemuž je box určený na jakýkoliv typ i značku vozidla. Lákadlem je též jeho tvar, který dokáže splňovat dvě velmi důležité vlastností. Přepravní box Thule Motion XT Alpine nabídne unikátní aerodynamiku, která zajistí bezproblémovou a stále pohodlnou jízdu, s jistotou udržení nízké spotřeby. Zároveň bylo při jeho vývoji myšleno i na to, aby nabídl co možná nejvíce přepravního prostoru nejenom pro zavazadla.

 

Přepravte vše, co potřebujete

Střešní box Thule Motion XT Alpine nabídne hlavně všestrannost. Je vaším cílem přepravit běžná zavazadla? Potom si buďte jisti, že jich může být nejenom hodně, ale mohou být také těžká. Celkový vnitřní objem je velmi příznivých 450 litrů, což už je pořádná porce zavazadel. Navíc zaujme i nosnost, která činí dobrých 75 kilogramů. Ani s těžšími věcmi si není nutné lámat hlavu. Pochopitelně nebudou zklamáni ani milovníci zimních sportů. Kdo dává přednost lyžování, může to boxu umístit až 7 párů lyží, a to o maximální délce 215 centimetrů. Kdo naopak holduje snowboardingu, ocení možnost převést jich až pět.

 

Box Thule Motion Alpine využívá jedinečných systémů

Při vývoji nebyla zohledněna jenom praktičnost v souvislosti s převozem nákladu. Nelze zapomínat na několik inovativních systémů, které celkově usnadní jeho použití. Prvním systémem, který střešní boxy Thule Motion XT Alpine používají, je PowerClick. Ten oceníte při každé montáži. Jedná se o integrovaný rychloupínací systém. Jakmile při utahování boxu uslyšíte cvaknutí, znamená to, že je box optimálně utažen a sedí na svém místě. To je ta chvíli, kdy můžete bez obav začít s nakládkou.

 

Druhým jedinečným systémem je ten s názvem SlideLock. Ten souvisí se snadným zamykáním víka. Nejenom, že tak ochráníte své převážení věci proti zlodějům, ale budete si také jisti, že to je správně zavřeno a během jízdy zaručeně nehrozí jeho otevření. Díky jednoduché signalizaci uzamčení se o tom můžete snadno, jedním pohledem přesvědčit.

 

Praktičnost v hlavní roli

Co dále na přepravním boxu Thule Motion XT Alpine zaručeně oceníte? Je to primárně jeho praktičnost. S tou se setkáte už ve chvíli, kdy ho budete umísťovat na střechu svého automobilu. Díky jeho hmotnosti, která činí 25 kilogramů, to nebude nijak zásadní problém. Praktičnost oceníte i v rámci samotného přístupu do něho. Nabídne systém snadného otevírání i zavírání, a to mimo jiné i díky špičkovým podpůrným zdvihačům víka. Dále nabídne i ergonomicky tvarovaná vnější madla, která přesně padnou i do vaší ruky.

 

Myšleno bylo i na to, aby nebyl jakkoliv omezován přístup do vašeho automobilu. Box je konstruován tak, aby byl na střeše umístěný v předsazené podobě. Tuto pozitivní vlastnost oceníte ve chvíli, kdy bude třeba otevřít zavazadlové prostor. Díky tomu je eliminováno riziko kontaktu s boxem.

 

Vždy bezpečná jízda

Jak je u výrobků značky Thule zvykem, základem jsou vždy kvalitní a odolné materiály. Ani v tomto případě to není žádná výjimka. I proto box Thule Motion XT Alpine splňuje několik testů a certifikací. Díky tomu si můžete být jisti za všech okolností bezpečnou jízdou. I při agresivnějším stylu jízdy, při prudším brzdění, nebo dokonce při dopravní nehodě je myšleno na to, aby vaše věci zůstaly uvnitř boxu a nedošlo k ohrožení vás, nebo jiných účastníků silničního provozu.

HMOTNOST 25.5 kg
NOSNOST 75 kg
OBJEM 610 L
VNĚJŠÍ ROZMĚRY 232 x 95 x 47 cm
VNITŘNÍ ROZMĚRY 222 x 84 x 41 cm
MONTÁŽNÍ SYSTÉM PowerClick
PŘEPRAVNÍ KAPACITA LYŽÍ / SNOWBARDŮ 7/5
MAX. DÉLKA LYŽÍ 215 cm
BARVA Titan Glossy
OTEVÍRÁNÍ OBOUSTRANNÉ

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare