Thule Motion XT XXL TITAN GLOSSY

TH629900

Nový produkt

Thule Motion XT XXL lesklá titanová je střešní box o objemu 610 litrů.

Více informací

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 PRAC. DNÍ)

20 999 Kč s DPH

Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika. Střešní box Thule Motion XT XXL lesklá titanová je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel.Potřebujete přepravit zavazadla, lyže, nebo snowboardy? Využijte praktického pomocníka, kterým je přepravní box Thule Motion XT XXL lesklá titanová. Ten je nástupcem dříve velmi oblíbeného boxu s označením Thule Motion XXL 900 lesklá stříbrná, který dlouhou dobu současnému trhu doslova dominoval. I přes svou prvotní dokonalost dokázala značka Thule najít cesty, jak ho ještě více vylepšit. A tak vznikl tento model, který posouvá praktičnost i unikátnost ještě o výrazný kus kupředu.

 

To je patrné už u samotného vzhledu, který je rozhodně zajímavý a unikátní. Je třeba říci, že lesklá titanová barva boxu skutečně sluší a ten bude vypadat na každém voze velmi vkusně a elegantně. To ale není jediná designová přednost, jelikož inovován byl také jeho tvar. Zajímavý a moderní design nadchne jak pro svůj vzhled, tak má i svůj praktický význam. Jak v souvislosti s efektivnějším využitím prostoru, tak v souvislosti s aerodynamikou během jízdy. Tím je snižován odpor, celková spotřeba vozu a také je dobře minimalizován hluk.

 

Praktické funkce

I další inovace jsou u boxu Thule Motion XT XXL spojené s celkovou praktičností. Došlo k úpravě jeho vnějších madel, díky kterým je box ještě jednodušeji otevíratelný, než u předchozí verze. Samozřejmě nechybí jak podpůrné zvedače víka, tak i možnost jeho otevření z obou stran. To zajistí jak jednodušší nakládku a vykládku věcí, tak i přístup k nim samotným z jakékoliv strany vašeho automobilu.

Inovativní je též funkce označovaná jako Thule SlideLock. Ta byla přidána právě pro usnadnění samotného procesu otevírání a hlavně bezpečného zavírání. Pokud je víko zavřeno, dojde k jeho automatickému uzamčení, což je následně viditelné na souvisejícím indikátoru. Díky tomu lze po uzavření boxu stoprocentně vědět, že můžete sednout do auta a bezpečně vyrazit.

 

Montáž boxu Thule Motion XT XXL

Jednou z kritérií při vývoji byla i celková univerzálnost. I díky tomu může přepravní box Thule Motion XT XXL v lesklé titanové barvě nabídnout kompatibilitu s jakýmkoliv vozem na našem trhu. Nechybí také celková kompatibilita s jednotlivými tyčemi značky Thule, které souvisejí se správnou montáží. Stačí mít na voze variantu AeroBar, RapidBar či SquareBar a jakákoliv montáž bude hračkou. Pokud je využívána tyč SlideBar, stačí dokoupit jednoduchý adaptér, který nabízíme ve formě příslušenství.

V rámci montáže jistě oceníte také další z dosud nezmíněných funkcí, kterou je systém PowerClick. Jde o rychloupínací systém, který zajistí, že box bude nejenom bezpečně, ale i pevně upevněn na svém místě. Jakmile je utažení optimální, daný indikátor cvakne, díky čemuž dá najevo, že je box připraven k nakládce. Po umístění na střechu jistě oceníte také jeho předsunutou polohu, která nijak nebrání víku zavazadlového prostoru v otevření. Pokud se do něho potřebujete dostat, je to snadné a jednoduché.

 

Technické parametry

Co dále může model Thule Motion XT XXL nabídnout? Jeho označení XXL jasně ukazuje, že se nejedná o žádný malý přepravní box. Jeho rozměry jsou 232 x 95 x 47 centimetrů, díky čemu může nabídnout skutečně skvělý vnitřní objem o velikosti až 610 litrů. Když k tomu přidáte nosnost ve výši 75 kilogramů, je skutečně na vás, jaká zavazadla o jaké hmotnosti a velikosti budete nakládat. I přes velikost a kvalitu materiálu potěší hmotnost boxu, která je pouze 25 kilogramů.

Nakládat nemusíte jenom zavazadla klasická. Díky svým parametrům se jedná o přepravní box určený jak pro lyže, kterých pojme až 7 párů, tak i pro snowboardy, kterých pojme až 5. Důležitou roli hraje jenom jejich délka, která by neměla přesahovat 215 centimetrů. Po zavření můžete mít i jistotu bezpečnosti vašich věcí, a to i při dopravní nehodě. Vše potvrzují testy City Crash, kterými model Thule Motion XT XXL hravě prošel.

HMOTNOST 25.5 kg
NOSNOST 75 kg
OBJEM 610 L
VNĚJŠÍ ROZMĚRY 232 x 95 x 47 cm
VNITŘNÍ ROZMĚRY 222 x 84 x 41 cm
MONTÁŽNÍ SYSTÉM PowerClick
PŘEPRAVNÍ KAPACITA LYŽÍ / SNOWBARDŮ 7/5
MAX. DÉLKA LYŽÍ 215 cm
BARVA Titan Glossy
OTEVÍRÁNÍ OBOUSTRANNÉ

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare