Thule Motion XT M TITAN GLOSSY

TH629200

Nový produkt

Thule Motion XT M lesklá titanová je střešní box o objemu 400 litrů.

Více informací

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 PRAC. DNÍ)

13 999 Kč s DPH

Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika. Střešní box Thule Motion XT M je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel.Dokonalý box Thule Motion XT M je produktem, na kterém značka Thule dokonale demonstruje své inovace a touhu se neustále zlepšovat. Jedná se o náhradu špičkového boxu Thule Motion M 200 lesklá stříbrná, který byl inovován, aby zákazník získal ještě větší kvalitu a pozitivní vlastnosti, po kterých touží. A nejsou jenom kosmetické, i když lesklá titanová barva dodává tomuto boxu unikátní a nadčasový vzhled, který v kombinaci s jeho provedením zajistí, že se bude doslova dokonale hodit na každé auto.

Zpracování materiálu v souvislosti s designem nezaujme jenom barvou. Unikátní je také celkový tvar boxu. Z estetického hlediska působí velmi nadčasově a moderně. Při jeho návrhu bylo dbáno i na celkovou praktičnost. I proto oceníte například efektivnější využití prostoru, stejně jako na vlastní kůži pocítíte i lepší aerodynamiku. Vylepšeno bylo i několik na první pohled drobností, jako jsou třeba vnější madla, která zajistí, že se vám přepravní box Thule Motion XT M bude otevírat maximálně pohodlně. K tomu napomáhají také podpůrné zdvihače víka.

 

Montáž boxu Thule Motion XT M je hračkou

Samotná váha tohoto boxu činí jenom 17,5 kilogramu, což znamená celkem snadnou manipulaci a jeho jednoduché umístění na střechu. Zde už přijde vhod několik inovativních prvků, které celkově usnadní jeho montáž. Hlavní předností je rychloupínací systém označovaný jako PowerClick. Jedná se o praktický integrovaný indikátor momentu utažení. Ve chvíli, kdy je box bezpečně upevněn a správně utažen systém cvakne, čímž dává najevo, že jste připraveni k nakládce vašich věcí.

Stejně tak nesmíme opomenout ani univerzálnost, kterou Thule Motion XT M má. Zde potěší především fakt, že je plně kompatibilní s řadou tyčí, které taktéž pocházejí od značky Thule. Jedná se o AeroBar, RapidBar nebo SquareBar. Drobnou výjimkou je SlideBar, u kterých je třeba dokoupit jenom redukci a dále už není s instalací přepravního boxu jakýkoliv problém.

 

Technické unikáty

Kromě zmíněného rychloupínacího systému je skvěle vypadající titanový box spojení i s dalšími technickými unikáty. Je to určitě systém SlideLock, který výrazně zjednodušuje zavírání a také otevírání boxu. Primárně slouží k tomu, aby po zavření došlo k automatickému uzamčení víka. S tím je spojena také signalizace, díky čemuž máte v rukou jistoty toho, že víko přesně sedí a drží tak, jak má.
Technologickým unikátem boxu Thule Motion XT M je také jeho provedení, které umožní otevírání z obou stran, což zajistí jak pohodlné nakládání i vykládání nákladu, tak přístup k němu. Nechybí ale ani montáž spojená s jeho předsunutou polohou. Díky ní tento přepravní box nebrání otevírání zavazadlového prostoru vašeho vozu, což se pozitivně podepíše na tom, že nejste při cestování nijak omezováni.

 

Technické parametry

Zajímají-li vás i technické detaily boxu Thule Motion XT M, podívejme se na ně. Tento titanově lesklý model zaujme hlavně svými rozměry, které jsou 175 x 86,5 x 46 centimetrů. To vše dohromady znamená velký vnitřní objem, který je o velikosti 400 litrů. Samotná nosnost boxu je o velikosti 75 kilogramů, což umožní naložit i těžší zavazadla. Ta nemusí být nutně jenom klasická, jelikož hravě naložíte třeba i zimní výbavu, která může být maximální délky 155 centimetrů. Mohou to být kratší nebo dětské lyže, stejně jako není problémem hravě naložit až 4 snowboardy.

Jistotou související s technickými parametry je rozhodně také kvalitní zpracování zajišťující maximální bezpečnost. Přepravní box Thule Motion XT M obstál v testech Citi Crash, díky čemuž si můžete být jisti, že i v souvislosti s případnou kolizí nehrozí jakékoliv nebezpečí vám, ani ostatním účastníkům silničního provozu.

HMOTNOST 17.5 kg
NOSNOST 75 kg
OBJEM 400 L
VNĚJŠÍ ROZMĚRY 175 x 86.5 x 46 cm
VNITŘNÍ ROZMĚRY 164 x 76 x 40 cm
MONTÁŽNÍ SYSTÉM PowerClick
PŘEPRAVNÍ KAPACITA LYŽÍ / SNOWBARDŮ 6/4
MAX. DÉLKA LYŽÍ 155 cm
BARVA Titan Glossy
OTEVÍRÁNÍ OBOUSTRANNÉ

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare