Thule Motion XT M BLACK GLOSSY

TH-XTMB

Nový produkt

Thule Motion XT M lesklá černá je střešní box o objemu 400 litrů. 

Více informací

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 PRAC. DNÍ)

13 999 Kč s DPH

Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika. Střešní box Thule Motion XT M je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel.Černá barva je symbolem elegance. Pokud je ve spojení s lesklým provedením, a zároveň je ve spojení s přepravním boxem Thule Motion XT M, máte jistotu, že mluvíme o naprostém unikátu, který je dnes s přepravou vašich věcí spojený. Zde značka Thule opět ukázala, co vše je v jejích silách. Model označovaný jako Thule Motion XT M lesklá černá je náhradou původního řešení, které bylo pojmenováno jako Thule Motion M 200 lesklá černá. Hned na první pohled je jasné, že první inovace jsou spojeny s designem. Lesklá černá dokonale vypadá a s nadčasovými tvary jde velmi dobře dohromady.

Tím ale designové inovace nekončí. Samotné provedení nadchne i tím, že nabídne mnohem efektivnější využití vnitřního prostoru, stejně jako nabídne i lepší aerodynamiku během jízdy. To snižuje nejenom hluk, ale rozhodně i spotřebu vašeho vozu.

 

Všestrannost a jednoduchost především

Přepravní box Thule Motion XT M byl vyvinut i za účelem dokonalé všestrannosti a jednoduchosti. Nechybí například oboustranné otevírání, díky kterému máte jistotu snadného uložení, vyjmutí, nebo kontroly nákladu z obou stran vašeho vozu. Dále nechybí například inovovaná madla, kterými se Thule Motion XT M pyšní. Ta spolu s podpůrnými zdvihači víka zajistí ještě pohodlnější a jednodušší otevření.
Jako majitelé tohoto nádherně lesklého černého boxu oceníte také provedení související s jeho předsunutou polohou na vašem voze. Nejenom, že ho můžete umístit na jakékoliv auto, ale oceníte také to, že vám nebude nijak bránit v přístupu do zavazadlového prostoru. Jeho víko můžete jednoduše a plnohodnotně otevřít.

 

Ještě jednodušší montáž

Váha jenom 17,5 kilogramu je jistotou snadné manipulace na střechu vašeho vozu. Zde už stačí mít k dispozici jakékoliv tyče značky Thule. Stoprocentní kompatibilita je zaručena u řešení, kterým je RapidBar, Aerobar, stejně jako SquareBar. Zoufat si nemusí ani majitelé varianty, kterou je SlideBar. Pro ně je k dispozici praktický adaptér a tak i zde je samotná montáž skutečnou hračkou.
Technologickým unikátem je také rychloupínací systém PowerClick. Ten ukazuje, jak jednoduché je box Thule Motion XT M na střechu přimontovat. Jedná se o integrovaný indikátor momentu utažení. Ve chvíli, kdy dojde k optimálnímu a bezpečnému upevnění systém cvakne, což je signálem pro to, že je vše připraveno k nakládce vašich věcí.

 

Důraz na bezpečnost

Ta je při přepravně čehokoliv velmi důležitá, čehož si jsou v Thule vědomi. I proto se tento konkrétní přepravní box může pyšnit několika dalšími inovacemi a vylepšeními. Především důraz na použití kvalitních materiálů a také na jejich dobré zpracování je jistotou, je model Thule Motion XT M bez problémů prošel náročnými testy City Crash, což znamená jistotu ochrany nákladu, vás i ostatních účastníků silničního provozu v případě kolize.

Stejně tak nechybí také bezpečnostní systém označovaný jako SlideLock. Ten je spojený s funkcí otevírání, ale hlavně zavírání boxu. Díky němu je box vždy bezpečně automaticky uzamknutý, což majitelům symbolizuje také jasně viditelný indikátor.

 

Technické parametry

Nejenom náročné zákazníky potěší přepravní box Thule Motion XT M svým objemem. Díky rozměrům 175 x 86,5 x 46 centimetrů pohodlně pojme až 400 litrů vašich zavazadel. Může se jednat jak o běžnou bagáž, tak i sportovní výbavu. Třeba lyže do velikosti 155 centimetrů, stejně jako to mohou být i snowboardy. Zde není problém naskládat jich do boxu až 4. Nezklame ani celková nosnost, která činí celých 75 kilogramů. Problémem není přepravovat ani těžší předměty, které lze samozřejmě díky unikátnímu provedení boxu i hravě naložit.
To vše je spojeno s produktem Thule Motion XT M, který v lesklé černé nejenom elegantně vypadá, ale už při prvním použití si ho zamilujete.

HMOTNOST 17.5 kg
NOSNOST 75 kg
OBJEM 400 L
VNĚJŠÍ ROZMĚRY 175 x 86.5 x 46 cm
VNITŘNÍ ROZMĚRY 164 x 76 x 40 cm
MONTÁŽNÍ SYSTÉM PowerClick
PŘEPRAVNÍ KAPACITA LYŽÍ / SNOWBARDŮ 6/4
MAX. DÉLKA LYŽÍ 155 cm
BARVA Black
OTEVÍRÁNÍ OBOUSTRANNÉ

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare