Korbička Thule Urban Glide Bassinet 2021

TH20110745

Nový produkt

NA OBJEDNÁVKU

6 870 Kč s DPH

Pomocí korbičky Thule Urban Glide Bassinet jednoduše přeměníte Váš sportovní kočárek Thule na hluboký kočárek, ve kterém můžete převážet děti ve věku od 0-6 měsíců. Korbička Thule 20110745 je kompatibilní s kočárky Thule Glide, Thule Urban Glide, Thule Urban Glide Double, Thule Glide 2, Thule Urban Glide 2 a Thule Urban Glide 2 Double (nelze umístit dvě korbičky vedle sebe).Hledáte maximální všestrannost při transportu vašeho dítěte ve sportovních kočárcích Thule? V takovém případě je toto příslušenství ideální volbou pro každého z vás. Korbička Thule Urban Glide Bassinet je zajímavým doplňkem, který je kompatibilní s řadou sportovních kočárků této známé švédské značky. Předností této korbičky není jenom univerzálnost, ale možnost rozšířeného využití sportovního kočárku. Bez ní může posloužit jako skvělý pomocník na sportovní aktivity. S ní ho však změníte na klasický hluboký kočárek, který se hodí primárně do města, a na standardní procházky.

 

Korbička Thule Urban Glide Bassinet zaujme jednoduchou montáží

Není důvod se bát jakýchkoliv složitostí. Ty vás rozhodně nečekají, pokud se rozhodnete pro následnou montáž. Ta je jak velmi rychlá a intuitivní, tak i velmi jednoduchá. Vše je řešeno pomocí praktických západek. Ty zaručí jak to, že montáž bude realizována správně, tak zaručí i to, že korbička Thule Urban Glide Bassinet bude přesně a také pevně sedět na svém místě. To se logicky pozitivně podepisuje už na tak dobré bezpečné konstrukci, kterou sportovní kočárky Thule mají. I s touto nadstavbou bude zaručena i nadále.

 

Pohodlnost i pro vaše dítě

Korbička Thule Urban Glide Bassinet neslouží jenom k tomu, abyste rozšířili možnost použití vašeho sportovního kočárku. Zaujme i tím, že při její konstrukci bylo dbáno na maximální pohodlnost jízdy pro vašeho potomka. Tomu napomáhá už samotný sportovní kočárek. Ten korbička jenom doplní. Nabídne pro vaše dítě nejenom dostatek prostoru, ale rozhodně i maximální pohodlí. Toho dosaženo díky použití kvalitních materiálů, které jsou měkké, a zároveň pevné a také odolné.

 

Ochrana proti slunečním paprskům

Nelze zapomínat ani na celkovou praktičnost korbičky pro sportovní kočárky Thule. V letních slunečních dnech se nemusíte obávat toho, že by vašeho potomka slunce jakkoliv obtěžovalo. Kromě dostatečně velké skříňky ho dokáže ochránit také rozkládací sluneční clona. Ta nejenom eliminuje oslňování, ale také vašeho potomka ochrání před nebezpečným UV zářením, které je v tomto věku velkým rizikem. Ochranná faktor má tato clona 50+, což je jedna z nejlepších hodnot, kterou lze na trhu vůbec jenom pořídit.

 

Ochrana i před dalšími vlivy počasí

Tomu, že si vaše dítě užije pohodlnou a ničím nerušenou jízdu nahrává i fakt, že je tato korbička doplněna praktickou ochrannou sítí. I ta napomáhá boji proti přímému oslnění sluncem. Pomůže ale i ve chvíli, kdys je třeba řešit další rozmary počasí. A to například silnější vítr. Stejně tak dokáže ochránit i před hmyzem. Jak obtěžujícím, jako jsou mouchy, tak i nepříjemným, jako jsou komáři, nebo i před hmyzem nebezpečným, kam můžeme zařadit třeba včely a vosy. Thule Urban Glide Bassinet je korbička určená pro několik modelů sportovních kočárků Plánujete pořídit sportovní kočárek Thule Urban Glide 2, verzi pro dvojčata s označením Thule Urban Glide 2 Double, nebo model s názvem Thule Glide 2? Pokud ano, můžete si být stoprocentně jisti, že tato korbička s nimi bude kompatibilní. Využijete ji nejenom ve chvíli, kdy chcete ze sportovního kočárku udělat klasický hluboký. Přijde vhod i ve chvíli, kdy chcete univerzální a všestranný kočárek i pro menší děti. Pokud pro vašeho potomka sportovní kočárek ještě není ideální volbou, s touto korbičkou to změníte.

 

Snadné složení a uložení

Nejenom všestrannost spojená s použitím na kočárku vás dokáže nadchnout. Lákadlem této korbičky je i možnost snadného složení. Stačí několik pohybů, díky kterým ji složíte takzvaně naplocho. Následně ji můžete nejenom jednoduše přenést na požadované místo. Hlavním pozitivem je to, že ji můžete jednoduše uložit u vás doma. I když řešíte každý centimetr volného místa, korbička Thule Urban Glide Bassinet se vejde téměř kamkoliv a bude vždy připravena k následnému plnohodnotnému použití.

  • Snadná montáž a demontáž pomocí západek 
  • Nástavec lze složit naplocho a při skladování nezabere příliš místa 
  • Dostatečně velká stříška s rozkládací sluneční clonou zajišťuje dítěti pohodlnou jízdu za každého počasí a chrání před UV zářením (ochranný faktor 50+) 
  • Ochranná síť chrání před přímým sluncem, větrem a také hmyzem 
  • Kompatibilní s kočárky Thule Urban Glide 2, Thule Urban Glide 2 Double a Thule Glide 2

24 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare