Patky Thule 753

TH753000

Nový produkt

2 ks

SKLADEM

2 990 Kč s DPH

Nosné patky Thule Rapid Fixpoint XT 753 střešních nosičů určených výhradně pro automobily s vestavěnými pevnými body nebo integrovanými podélníky na střeše vozu. Snadná instalace a montáž - bez volných dílů, montáž nevyžaduje nářadí. Max. zátěž patek Thule 753 je 100 kg. Součástí balení jsou zámky. Balení obsahuje 4 ks patek Thule 753.Nosné patky Thule Rapid Fixpoint XT 753 jsou určeny výhradně pro automobily s vestavěnými pevnými body nebo integrovanými podélníky na střeše vozu. Používají se i pro integrované podélníky, které používá čím dál více vozidel. Nosič na autě dokonale a bezpečně sedí v originálních vestavěných bodech od výrobce vašeho vozu. Švédský design a německá preciznost dodává nosiči dokonalý vzhled a 100% funkčnost.

Všechny díly přicházející do kontaktu s vozidlem jsou potaženy měkkým povrchem, který zabraňuje poškrábání laku. Pro montáž patek Thule 753 potřebuje Váš vůz vždy montážní kit na integrované podélníky nebo montážní kit do pevných bodů. Dle značky auta, modelu a typu se může lišit.

Bojíte se, že máte nový vůz a nosič nebude pasovat? Žádný problém, nové montážní kity jsou neustále vyvíjeny pro nové a nové modely všech značek. Pokud auto náhodou změníte, pravděpodobně budete muset vyměnit jen montážní kit - velmi chytré řešení i do budoucnosti!

Aby byl nosič kompletní je potřeba ještě objednat nosné tyče. Při výběru nosných tyčí si můžete vybrat ze dvou profilů : Čtyřhranné nosné tyče - ocelové tyče potažené plastem - základní varianta nosných tyčí nebo aero nosné tyče - hliníkové tyče s exkluzivním a dokonalým vzhledem s T drážkou vhodné pro snadnou montáž veškerého příslušenství Thule. Výrobek splňuje velice přísné evropské normy a je schválen institutem TÜV.

Technické údaje

Maximální nosnost 100 kg. Zkontrolujte také maximální přepravní kapacitu střechy vašeho vozidla.
Kompatibilní s tyčemi Thule WingBar Evo  ✓ 
Kompatibilní s tyčemi Thule WingBar  ✓ 
Kompatibilní s tyčemi AeroBlade  ✓ 
Kompatibilní s tyčemi Thule SlideBar  ✓ 
Kompatibilní s tyčemi Thule SquareBar  ✓ 
Kompatibilní s tyčemi Thule ProBar  ✓ 
Včetně zámků  ✓ 
Kompatibilní se systémem jednoho klíče  ✓ 
Číslo modelu 753000

18 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare