Thule Chariot Cross 1 Alaska 2021

TH10202022

Nový produkt

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 DNÍ)

21 990 Kč s DPH

Dětský vozík Thule Chariot Cross 1 Alaska je určen pro jedno dítě. Cyklovozík Thule Chariot Cross 1 Alaska můžete využít při cyklistice, procházkách, běhání nebo lyžování. Vozík přináší bezpečnou a pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu. Kočárek Thule Chariot Cross 1 Alaska je skvělý tréninkový partner, díky kterému můžete být snadno a zábavně aktivní po celý rok.

V ceně vozíku Thule Chariot Cross 1 Alaska jsou dva rozšiřující sety. Zdarma získáte kočárkový set a cyklistický set.

Dokonalá volba pro všechny aktivní rodiče s jedním potomkem, kteří se nechtějí vzdát pohybových aktivit a zároveň chtějí být se svým dítětem na každém kroku. Pro ně je určený dětský vozík s označením Thule Chariot Cross 1 Alaska. Na něm tento výrobce opět dokonale ukazuje svou jedinečnost a všestrannost. Zaujme už samotná konstrukce. Kromě rozměrů 87 x 65 x 37,5 cm zaujme především design. Lákavá modrá barva v kombinaci s tmavým odstínem velmi dobře vypadá a tak tento cyklovozík zaručeně nadchne každého, kdo chce mít styl.

 

Zaujmou i technické parametry vozíku Thule chariot Cross 1 Alaska

Nejenom vzhled je velkým lákadlem. Dětský vozík Thule Chariot Cross 1 Alaska je určený pro přepravu jednoho dítěte, která bude především pohodlná a bezproblémová. Přispívá k tomu hlavně hmotnost, která je 12,79 kilogramů, díky čemuž bude zajištěna snadná manipulace. Díky hmotnostnímu limitu 34 kilogramů je jistotou, že bude možné hravě přepravovat děti různého věku. Pokud jde o dostatek pohodlí, není důvod se čehokoliv obávat Výška k sezení je 68 centimetrů a šířka v úrovni ramen 39,5 centimetrů. V obou případech jde o hodnoty velmi pozitivní.

 

Z hlediska technických parametrů nesmíme opomíjet třeba i možnost kompaktního složení, díky čemuž lze vozík snadno vzít kamkoliv s sebou. Nechybí ani možnost využít polohovatelnou sedačku, kdy vám na daný úkon plně postačí jenom jedna ruka. Plusem je u částečně odnímatelné sedadlo pro dítě, což usnadní případné budoucí čištění.

 

Thule Chariot Cross 1 Alaska oceníte při mnoha aktivitách

Nejenom design a skvělé technické parametry jsou důvodem, proč si dětský vozík Thule Chariot Cross 1 Alaska pořídit. Je zárukou, že svého potomka lze brát s sebou na mnoho aktivit. Nechybí klasika, jako jsou procházky, nebo dnes tolik oblíbený běh. Dále nezapomínejme ani na to, že lze tento model použít i jako praktický cyklovozík určený všem milovníkům jízdy na kole. Vše doplňuje i možnost jeho využití v zimě, během jízdy na běžkách.

 

Vhod rozhodně přijde i unikátní systém nesoucí označení Thule VersaWing. Ten umožní velmi rychlou a také snadnou změnu aktivity s ohledem na to, jakou budete mít v plánu. Nezapomínejme ale ani na systém označovaný jako Click n’ Store. Ten umožní pohodlné uskladnění setu na vycházky, běhání i cyklistiku. Tento konkrétní model obsahuje set cyklistický a klasický kočárkový.

 

Bezpečnost a pohodlí

Značka Thule samozřejmě myslí při vývoji svých produktů na vše. A tak Thule Chariot Cross 1 Alaska nabídne i velké pohodlí spojené s přepravou vašeho dítěte. To bude sedět ve velmi pohodlné polstrované sedačce, stejně jako máte možnost upravit odpružení tak, aby byla jízda v jakémkoliv terénu dokonale plynulá a bezproblémová. Pokud jde o bezpečnost, splňuje vozík všechny potřebné normy, stejně jako nechybí ani jistota použití kvalitních materiálů, jistota stability, stejně jako možnost připoutat svého potomka pětibodovými bezpečnostními pásy, které eliminují případné vypadnutí z vozíku.

 

Vylepšení? Žádný problém

I když základní model Thule Chariot Cross 1 Alaska může i náročným zákazníkům plně dostačovat, nabízí Thule řadu praktického doplňkového příslušenství. Mezi největší hity patří třeba brzdy, závěsné polstrované lehátko, opěrku hlavy, nebo také vak určený pro použití během zimního období. Nechybí ale ani praktický zavazadlový prostor určený pro umístění řady věcí, nebo kapsa na zip, či praktický držák na nápoje. Možností, které si lze dále dokoupit, je ale mnohem více, a to s ohledem na pohodlí, bezpečí, nebo všestrannost použití. I to dělá z cyklovozítka s označením Thule Chariot Cross 1 Alaska jasnou volbu číslo jedna jak na našem tak samozřejmě i na současném světovém trhu.

HMOTNOST 14 kg
NOSNOST 34 kg
VNĚJŠÍ ROZMĚRY 94 x 65 x 114,5 cm
ROZMĚRY SLOŽENÉHO NOSIČE 87 x 65 x 37.5 cm
ŠÍŘKA V ÚROVNI RAMEN 36.5 cm
VÝŠKA K SEZENÍ 68 cm
PRŮCHOD DVEŘMI 65 cm

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare