Thule Chariot Sport 1 Midnight Black 2021 + bike set + kočárkový set + běžecký set

TH10201021+TH20201301

Nový produkt

CENTRÁLNÍ SKLAD (2-5 DNÍ)

35 990 Kč s DPH

Dětský vozík Thule Chariot Sport 1 Midnight Black je určen pro jedno dítě. Cyklovozík Thule Chariot Sport 1 Midnight Black můžete využít při cyklistice, procházkách, běhání nebo lyžování. Vozík přináší bezpečnou a pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu. Kočárek Thule Chariot Sport 1 Midnight Black je skvělý tréninkový partner, díky kterému můžete být snadno a zábavně aktivní po celý rok.

V ceně vozíku Thule Chariot Sport 1 Midnight Black jsou tři rozšiřující sety (kočárkový set, cyklistický set a běžecký set).

Pro všechny aktivní rodiče přináší značka Thule unikátní produkt, který pokud něčím primárně zaujme, tak rozhodně celkovou všestranností. Pokud se na Thule Chariot Sport 1 Midnight Black podíváme blíže, je třeba říci, že je to vozík, který je využitelný jak při běžných procházkách, tak je využitelný také při cyklistice, při běhání, ale i při lyžování – tedy tom běžeckém. Lákadlem je rozhodně i moderní provedení s ohledem na design, kde je použito dobře vypadající modré a tmavě šedé barvy.

 

Vozík Thule Chariot Sport 1 Midnight Black zaujme také svým kompaktním složením, jelikož ho lze jednoduše vzít všude sebou. Jeho praktičnost oceníte také ve chvíli, kdy budete chtít jednoduše změnit konkrétní aktivitu. Pomocí systému, který nese název Thule VersaWing jednoduše a rychle upravíte vozík tak, abyste mohli vykonávat jakoukoliv další aktivitu, s ohledem na možnosti, které jsme uvedli výše.

 

Thule Chariot Sport 1 Midnight Black nabídne pohodlnost pro vaše dítě

Nejenom široká škála využití a jednoduché změny jsou něčím, co přijde vhod. Vozík Thule Chariot Sport 1 Midnight Black zaujme i svou maximální pohodlností, kterou ocení vaše dítě. Zaujme jak polohovatelná vysoce polstrovaná sedačka s možností sklopení jednou rukou, tak zaujme především upravitelné odpružení. Díky tomu ho můžete nastavit s ohledem na zvolený terén, díky čemuž budete mít jistotu toho, že jakákoliv jízda kdekoliv bude dokonale plynulá. Na pohodlnosti má velký podíl také funkce označovaná jako Climate Control Cockpit. Jedná se o funkci spojenou s možností odejmout okénka, nebo vícepolohové stínítko. Díky tomu můžete vaše dítě chránit před teplem, i před přímými slunečními paprsky. I toto přispívá k tomu, aby se v dětském vozíku Thule Chariot Sport 1 Midnight Black cítilo vždy perfektně.

 

Bezpečí a praktičnost nadchne i vás

Nejenom všestrannost a pohodlí. Pokud tento modrý dětský vozík také něčím zaujme, je to také celkové bezpečí. Značka Thule je známá použitím vždy těch nejkvalitnějších materiálů a ani zde to nebylo žádnou výjimkou. Stejně tak oceníte i stabilní konstrukci, nebo velmi účinnou ručně ovládanou kotoučovou brzdu, kterou oceníte ve chvíli, kdy se budete s vozíkem pohybovat ve strmějším terénu. Nechybí také pětibodové bezpečnostní pásy, které udrží potomka v sedačce. S ohledem na praktičnost zase oceníte třeba i to, že samotná sedačka je částečně odnímatelná, díky čemuž nemusíte mít jakýkoliv problém s tím, když ji bude třeba vyčistit. Oceníte ale i nákladní prostor XL velikosti, kam nejenom hravě uložíte vše potřebné, ale také vám nijak nepřekáží během jakékoliv aktivity. Unikátem s ohledem na praktické funkce je ale i systém Thule Click n’ Store. Ten umožní velmi pohodlné uskladnění sety, a to pro jednotlivé aktivity, jako je vycházka, běhání, cyklistika, nebo běžecké lyžování. Součástí produktu Thule Chariot Sport 1 Midnight Black je set cyklistický a také klasický kočárkový.

 

Jaké jsou parametry vozíku Thule Chariot Sport 1 Midnight Black?

Hlavní přednosti znáte. Thule Chariot Sport 1 Midnight Black zaujme i svými technickými parametry. Díky nosnosti 34 kilogramů je možné jeho použití u různě starých dětí. Celková hmotnost tohoto modelu je jenom 14 kilogramů, což umožní i snadné použití. Výška sezení pro vaše dítě je na hodnotě 68 centimetrů a celková šířka v úrovni ramen je 39.5 cm. Celkové rozměry 87 x 65 x 37,5 cm jasně ukazují, že vozík nabídne jak dostatek prostoru, tak i celkem kompaktní rozměry. Unikátnost značky Thule, a to i ve spojení s tímto vozíkem oceníte také ve chvíli, kdy uvažujete nad příslušenstvím. To je skutečně bohaté. Pořídit lze třeba čalouněné závěsné lůžko, kotoučové brzdy, čalouněné boky s opěrkou hlavy, zámek ke kolu, nebo tepelná izolace či praktický úložný prostor.

 

HMOTNOST 14 kg
NOSNOST 34 kg
VNĚJŠÍ ROZMĚRY 94 x 65 x 114,5 cm
ROZMĚRY SLOŽENÉHO NOSIČE 87 x 65 x 37.5 cm
ŠÍŘKA V ÚROVNI RAMEN 36.5 cm
VÝŠKA K SEZENÍ 68 cm
PRŮCHOD DVEŘMI 65 cm

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare