Batoh Thule Crossover 2.0 15" TCBP115 21L Black

TH3201751

Nový produkt

NA OBJEDNÁVKU

2 599 Kč s DPH

Batoh Thule Crossover 15" MacBook Pro TCBP115 v černé barvě o obsahu 21L je ideální zavazadlo pro cestování i každodenní pohyb po městě. Součástí hlavního oddílu je vyvýšená polstrovaná kapsa s bezpečnostním popruhem určená pro notebook 15 palců např. Apple MacBook Pro a také kapsa pro tablet Apple iPad. Batoh Crossover 21L je vyroben s lehké a odolné textilie, která je rovněž odolná proti vodě.Moderní batoh na notebook, který je určený primárně pro model MacBook Pro o velikosti 15 palců, který lze doplnit i zařízením iPad, pro které je zde umístěna speciální kapsa. Z té ho lze díky zadní straně jednoduše vyjmout, a to bez nutnosti otevírání celého batohu. Dále batoh Thule Crossover 21L nabídne také kapsu určenou třeba na iPhone, sluneční brýle i další drobnosti. Ta využívá bezpečnostní zóny SafeZone, která chrání před jakýmkoliv poškozením, díky nárazuvzdornému provedení.

 

Pohodlné nošení je samozřejmostí

Batoh Thule Crossover 21L mimo jiné zaujme i tím, že se velmi pohodlně nosí. Díky kanálkům na proudění vzduchu je zajištěno perfektní odvětrávání. O pohodlnost se dále postarají také ramenní popruhy, které jsou síťované. Vše doplňuje také hrudní pás, který je umožní regulaci délky s ohledem na to, jak konkrétně potřebujeme. Svou praktičnost batoh dokládá i tím, že je jeho součástí hned několika madel, které umožní pohodlné přenášení i ve chvíli, kdy ho nechceme nutně jenom nosit na zádech.

 

Ochrana i jasně vymezený prostor

Kromě hlavních kapes na vaše elektronická zařízení nabídne batoh Thule Crossover 21L i kapsu, která je určena například na lahev s vodou, nebo na další drobnosti. I sem je zajištění pohodlný přístup, ale i ochrana pomocí zipu. Další z kapes nabídne přehledná organizér, kam se kromě elektroniky vejdou i časopisy či knihy, stejně jako svačina a vše ostatní, co je třeba mít při ruce. Tuto kapsu doplňuje i ta přední, která nadchne velikostí, ale i snadným přístupem. Při přenášení je rozhodně zaručena i prvotřídní bezpečnost vašich uložených věcí. A to jak s ohledem na celkovou kvalitu batohu, tak s ohledem na to, že dokáže díky své kvalitní použité látce nabídnout také vysokou odolnost proti vodě. Hodí se tedy i do deštivých, nebo jiných podobných dní, kdy skutečně není nouze o různorodé rozmary počasí.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Předchozí
Další
Compare